80 грн. ₴

Гумінове добриво збагачене Калієм

МоноКалійГумат – рідке калійне добриво на основі фульво- гумінового екстракту з низинного торфу. Калій в добриві хелатований гуміновими речовинами. Синергична дія гумінових речовин і калію значно збільшує ефективність дії добрива, біологічну доступність калію.
Добриво призначене для попередження та усунення дефіциту калію на всіх с/г культурах, у плодових садах та на ягідниках.
Добриво не містить натрію і хлору, тому рекомендовано під культури чутливі до хлору - овочі відкритого та закритого грунту, картоплю, капусту, горох, квасолю, під ягідні та плодові насадження і інші.
Вміст гумінових речовин в добриві надає позитивний вплив на ріст та розвиток рослин, а також на стійкість до екстримальних природних умов.
Добриво може використовуватися як коректор дефіциту калію.

Калій відіграє одну з ключових ролей у живленні рослин. Його дефіцит у процесі росту негативно впливає на продуктивність сільскогосподарських культур і якість продукції. Часто ознака нестачі калію виражається у вигляді некрозу кінчиків листя або його країв. Брак калію може визивати стрес у рослин і без видимих симптомів, цей ефект зазвичай називають «прихованим голодом». Ці ефекти можливо знизити шляхом негайного застосування калійних добрив. Особливо ефективно проводити підживлення рослин добривом МоноКалійГумат.

Особливості дії добрива ”МоноКалій Гумат”:
– стимулює поглинання калію кореневою системою рослин;
– у суху погоду підвищує тургор клітин рослин;
– покращує формування зав’язі, активізує плодоутворення та прискорює дозрівання врожаю;
– активізує відтік вуглеводів з листків до плодів, тим самим підвищує якість с/г продукції – смакові якості, вміст цукрів, вміст сухої речовини, поліпшує їх зберігання;
– покращує бутонізацію декоративних квітів та продовжує період цвітіння;
– сприяє кращому визріванню пагонів і перезимівлі декоративних дерев і кущів.
– знижує прояви небезпечних грибкових захворювань на рослинах.

Добриво рекомендують застосовувати у фазу формування зав’язі, активного плодоношення, дозрівання врожаю, при підготовці рослин до зимівлі у випадках наявних симптомів дефіциту калію.. Рекомендується проводити 2 – 4 підживлення з періодичністю 15 – 20 днів.

ID: 889619
Создано: 19/09/2018

Наталья

Зарегистрирован 19/09/2018
Активность 19/09/2018 20:02

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления