Паркетні роботи Ровно. Укладання дошки, циклювання паркету в Ровно


Укладання паркету Ровно, паркет ціна за квадратний метр, циклювання, ремонт паркету в Ровнопаркетна підлога, паркетна дошка ціни міста Ровно, укладання паркетної дошки по Ровно і області.

Створити затишну атмосферу можна за допомогою натуральних матеріалів і професійного підходу до ремонту. Інакше доброго результату не буде. Після облицювальних робіт підходить черга до підлогового покриття і тут виникає питання: який матеріал краще вибрати, що виглядатиме у вибраному інтер'єрі, як лаконічно доповнити дизайн?

За усіма показниками краще за деревину не знайти - це універсальний варіант, який відмінно виглядає у будь-якій варіації, екологічно чистий, довго зберігає свій шикарний зовнішній вигляд, дарує тепло і затишок мешканцям! Тому ми пропонуємо компетентні послуги з укладання різного паркету (масив, бамбук, художній, брошированный, терассный, тришаровий і інші).

Найголовніше в укладанні паркету - його основа. Навіть найдорожчий паркет страшенно виглядатиме, якщо його покласти на погану основу. Саме тому вам знадобиться допомога професіоналів!

Ми підготуємо хороше бетонне стягування, яке вирівняє підлогу і зробить її ідеально рівною. Чи покладемо оброблені антисептиком лаги, під ними можемо пропустити комунікації або теплоізоляцію.

Ми знаємо як грамотно і красиво укласти паркет, щоб клієнт був повністю задоволений і з радістю звертався до нас знову! Багаж першокласних умінь і виняткова оперативність до ваших послуг!

Зробити замовлення можна з 8:00 до 18.45:

( 050 ) 420 – 58 – 63
( 067 ) 640 – 52 – 48
( 063 ) 346 – 82 – 22

ID: 739486
Создано: 05/12/2016

менеджер по работе с заявками

Зарегистрирован 27/09/2016
Активность 31/03/2018 11:06

Покупайте безопасно

  • Не платите продавцу до получения товара или услуги
  • Встречайтесь с продавцом в публичном месте
  • Проверяйте товар перед покупкой

Похожие объявления